HAKKA KOHE SÕITMA!

Talvar lõpetas 2022 Bathurst 12-tunnise kestvussõidu kolmandana

Lõppenud nädalavahetusel sõideti iRacing.com platvormil Bathursti 12-tunnine kestvussõit, mis sõideti Mount Panorama ringrajal Bathurstis. See sündmus oli ühtlasi ka avavooruks International GT Challenge sarjale pärismaailmas.

Tänu suurele huvile, jaotati kestvussõidus osalenud vastavalt iRacing.com platvormi tasemele erinevatesse grupidesse. Laupäevase päevasele sõidule, millest toimus ka otseülekanne, sõitis lisaks muudele proffidele ka Rainer Talvar.

Vaatamata heale ettevalmistusele, polnud Talvaril ja tema paarilisel Phil Denesil midagi vastu panna kestvussõidu võitnud Max Verstappenile ja teisele kohale platseerunud Maximilian Beneckele.
12-tunnise kestvussõidu jooksul oli Talvar rooli taga 203 ringi ja selle jooksul läbis ka 2 ringi liidrina.

Oli ka teisi eestlasi võistlustules, kuid natuke nõrgemates sõitudes. Laupäeva hommikuses sessioonis sõitsid Porsche 911 GT3 R võistlusautoga Tanel Kasesalu, Siimo Raba koos Federico Calgaro ja Daniel J Perez Nietoga, sõit lõpetati 6. kohal.

Sama päeva päevases sõidus, sõitsid ka Radix Racing ridades Rasmus Varblane, Silver Tamm ja Ranno Luuk, kes kasutasid võistlusautoks Ferrari 488 GT3 Evo 2020, millega lõpetati oma sõidus 13. kohal. Oma sõidus 19. kohal lõpetanud Flat Out Racingu Porsche 911 GT3 R roolis olid ka Silver Piirmets, Martin Mägi koos poolaka Szymon Paluszewskiga

Otseülekande lingid (kahes osas):
https://www.youtube.com/watch?v=IMJ7cS0yoK4 ]
https://www.youtube.com/watch?v=-CxsaXbfa8w ]