HAKKA KOHE SÕITMA!

Keerulised Portugali katsed lõid kaardid segamini

E-autoralli Eesti meistrivõistluste viies etapp viis meid Portugali, vahelduva tempoga enamasti kitsastele katsumusi tekitavatele kruusateedele. 48-st võistlejast jõudis lõpuni 41 ekipaaži.

EMV1

EMV1 klassis võttis ülinapi võidu Karl Reinoja Ander Sinimäe ees, ralli lõpuks jäi vahe kõigest 3.4 sekundit. Kolmanda koha kindlustas Gabriel Simson, kaotust liidrile minut ja 13 sekundit.

Ralli võitnud Reinoja kommentaar: “Ja ongi Portugal läbi. Ralli koosnes väga ägedatest katsetest ja oli pingelise heitluse kõrvalt Anderiga ka väga fun. SS7 katsel tehtud spin tundus, et rikkus võidu võimaluse ära, aga never give up mõtteviis päästis ralli ning lõpp hea kõik hea. Tänud korraldajatele, oli väga vinge sõita! Nagu ka paljude teiste jaoks oli see ralli (võit) #ForCraig.

Üleüldises punktitabelis liikus Reinoja liidrile Sinimäele veidi lähemale, nüüdseks on vahe 43 punkti. Kolmandal kohal on Gabriel Simson kelle vahe tabeli liidriga 65 silma.

EMV1 ralli tulemused | EMV1 punktitabel

EMV2

EMV2 klassis võttis kindla võidu jällegi Gevin Peet, võttes maksimumpunktid ja edestades lähimat konkurenti Raido Mõtsarit kahe minuti ja nelja sekundiga. Kolmandaks jäänud Gevin Milpak jäi liidrist juba kolme ja poole minuti kaugusele.

Punktitabelis suurendas Gevin Peet veelgi vahet, nüüdseks edestab ta teisel kohal platseeruvat Silver Jõffertit juba 77 silmaga ja Emil Leppa 80 punktiga.

EMV2 ralli tulemused | EMV2 punktitabel

Järgmine etapp sõidetakse 28.04-5.05 Itaalias.