HAKKA KOHE SÕITMA!

Eelvaade Simtech GT 2020 Road Atlanta etapile

2020 Simtech GT hooaja eelviimane etapp toimub keset metsa asetseval 4,088 km pikkusel Road Atlanta ringrajal. Etapile on kinnitanud oma osalusest 22 osalejat ehk jõuad veel oma osalusest teada anda!

Ilmaennustus:

Kui pühapäeva varastel tundidel lubatakse vihma, siis iga tund sõidule lähemale, tõusevad temperatuurid ja pilvkate hõreneb ja sõiduks lubatakse rohkelt päikest, et kes veel pole päikest saanud võtta siis oleks viimane aeg.

Hetkeseis punktitabelites:

Üks peamiseid põhjuseid, miks seda uudist üldse kirjutame, on jälgijatele anda infot hetkeseisust punktitabelites. Kuna tegemist on hooaja eelviimase etapiga siis praeguseks hetkeks võiks olla juba selgunud paremus järjestus 2020 Simtech GT hooajas.

RTECH värvides kihutav Rait Kilk peab koguma 7 punkti rohkem, kui hetkel teisel kohal olev Mario Haugas, et kindlustada omale selle hooaja individuaalne meistritiitel. Lisaks sellele on käimas vägev lahing poodiumi viimasele astmele, kus viit osalejat lahutab kõigest 14 punkti ja jagamata on veel maksimaalselt 75 punkti, hetkel selles lahingus hoiab liidripositsiooni Mario Vendla.

Seevastu meeskondlikuses arvestus pole asi sugugi veel ära lahendatud, kuna jagamata on veel 135 punkti. Mis tähendab, et võimalus võita on koguni esimesel 11 meeskonnal aga kõige suuremaid võidu võimalusi hoiavad ainult kaks meeskonda: RTECH Racing ja Simmerling Reissingtiim

Kuid, kuidas asi tegelikult hakkab kujunema, selleks ei pea te muud tegema kui hakkama jälgima meid Facebookis ja liituma Discordi vahendusel, kus saate kõike värsket kraami.

Otseülekandeni!