HAKKA KOHE SÕITMA!

Kreeka ralli kokkuvõte

Järjekordne rallietapp on lõppenud. Viimase 10 päeva jooksul sõideti võidu Kreekas, Argolise teedel. Rallil osales 174 sõitjat. Ralli 1 klassis osales 75 sõitjat. Ralli 2 kategoorias sõitis 99 ekipaaži. Edukalt läbis finišijoone 104 autot.

Taaskord näitas oma oskusi juba Monte-Carlos võidutsenud Gert Raudsepp, kes võttis Kreekast Ralli 1 klassi maksimumpunktid. Olenemata väljasõidust 4. katsel suutis ta teiste katsetega piisavalt aega tagasi teenida, et rallivõit tasku pista. Kokku võitis Gert 9 katset.

Üldarvestuses esikohta hoidev Märt Pajusalu saavutas rallil teise koha, tänu millele jätkab punktitabeli liidrina. Kolmandale kohale tuli Marko Holtsmann.

Ralli 2 kategoorias tõusis esmakordselt poodiumile – ja kohe ka kõige kõrgemale astmele – Olger Vorobjov, kes samuti võitis nii ralli kui ka punktikatse. Teisele kohale positsioneerus Tarmo Kuuder. Kolmanda aja sõitis välja Josep Tamm.

Meeskond Safety Crew tõusis 210 punktiga meeskondliku arvestuse liidriks. 23 punkti tagapool on OG Motosport. Kolmandale kohale kerkis AHVEN Racing – 165p.

Martin Alliksaar (4. koht) kommenteeris, et tahtis meeskonnakaaslasele – Gert Raudsepale – mitte rohkem kui minuti loovutada. Selle eesmärgi suutis ta täita, vaatamata sellele, et tegi mõned vead.

5. koha saavutanud Karl Reinoja ütles, et on ralliga üldiselt rahul, kuid 11. katsel juhtunud suur eksimus jääb kripeldama.

Järgmine EVAL rallietapp toimub Poolas 13. märts – 23. märts.