HAKKA KOHE SÕITMA!

S-Link GT 2023

Informatsioon

Kalender

8 January 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 0. etapp - Monza
22 January 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 1. etapp - Circuit Paul Ricard
5 February 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 2. etapp - Bathurst
19 February 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 3. etapp - Hungaroring
12 March 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 4. etapp - Suzuka
26 March 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 5. etapp - Nürburgring
9 April 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 6. etapp - Kyalami
23 April 2023 / 21:00
S-Link GT 2023: 7. etapp - Spa-Francorchamps

Registreerunud sõitjad: 76

Jrk.nrAuto nr.SõitjaVõistlusautoMeeskond
1 1 Risto Kappet Honda NSX GT3 Evo R8G Simtech
2 10 Mario Piirisaar Honda NSX GT3 Evo NEW KIDS NITRO
3 11 Joonas Juus Honda NSX GT3 Evo Motoorne Rahutus Punane
4 118 Kaido Koorits McLaren 720S GT3
5 123 Lauri Laidna Honda NSX GT3 Evo Skrrrrrrt
6 13 Karl Oskar Nurk BMW M4 GT3 EKM SININE
7 14 Mario Vendla BMW M4 GT3 Team-O Racing
8 15 Heimar Lehtmets Audi R8 LMS Evo II NEW KIDS KARPA
9 17 Marko Leisner McLaren 720S GT3
10 19 Johannes Moor Audi R8 LMS Evo II Teknikal Tihvikultis
11 194 Toomas Vabamäe Honda NSX GT3 Evo Motoorne Rahutus Sinine
12 20 Fredy Alviste AMR V8 Vantage GT3
13 21 Reimo Ojamets BMW M4 GT3 Kolb SimRacing Black
14 22 Mario Haugas BMW M4 GT3 Team-O Racing
15 222 Rudi Reinkort Lamborghini Huracan GT3 Evo RedLights
16 227 Ruben Volt BMW M4 GT3 EKM SININE
17 23 Silver Jõffert McLaren 720S GT3 Simtech Racing Team
18 24 Max Kurg Honda NSX GT3 Evo
19 25 Joosep Laiksoo BMW M4 GT3 TCM S-Link
20 27 Rain Laupa Audi R8 LMS Evo II NEW KIDS TURBO
21 28 Kevin Korjus Audi R8 LMS Evo II Teknikal Tihvikultis
22 29 Viljar Luhthein Audi R8 LMS Evo II
23 3 Paul August Lääne Honda NSX GT3 Evo Redlights
24 303 Alo Aarela McLaren 720S GT3
25 31 Margus Kärt Audi R8 LMS Evo II NEW KIDS
26 32 Mark Dubnitski BMW M4 GT3 RKE
27 323 Alo Kann McLaren 720S GT3
28 33 Martin Ventsel Audi R8 LMS Evo II NEW KIDS TURBO
29 35 Tristan Süld McLaren 720S GT3
30 36 Toomas Karotamm Porsche 991II GT3 R
31 37 David Sultanjants Honda NSX GT3 Evo
32 4 Markus Kajak Porsche 991II GT3 R EKM Gold
33 40 Reno Kööts Honda NSX GT3 Evo TCM Gold
34 404 Siim Nöör BMW M4 GT3 Rullnokad
35 42 Kaspar Koorits McLaren 720S GT3 R8G Simtech
36 43 Carl Markus Tammeveski Honda NSX GT3 Evo Markus Racing
37 44 Siim Kallakmaa Mercedes-AMG GT3 2020 Walde SimRacing
38 47 Artur Kokk BMW M4 GT3 EKM GOLD
39 5 Sander Palu Lexus RC F GT3 Oesilia Motorsport
40 50 Hardi Riis Honda NSX GT3 Evo
41 51 Armin Penner McLaren 720S GT3
42 530 Gerret Aasmäe Audi R8 LMS Evo II NEW KIDS KARPA
43 55 Marcel Peldes Audi R8 LMS Evo II NEW KIDS NITRO
44 555 Rainis Värv BMW M4 GT3
45 56 Martin Paju Honda NSX GT3 Evo
46 6 Rasmus Varblane Honda NSX GT3 Evo Radix Racing
47 60 Hugo Rüütli McLaren 720S GT3
48 63 Sander Sasi Mercedes-AMG GT3 2020 Walde SimRacing
49 66 Janar Tiitus Mercedes-AMG GT3 2020 TCM Black
50 666 Mihkel Pari McLaren 720S GT3 TCM Black
51 675 Rainer Valing BMW M4 GT3 Rullnokad
52 69 Timo Raudsik BMW M4 GT3 EST1 Racing
53 690 Priit Ilmoja AMR V8 Vantage GT3 Kolb SimRacing Black
54 7 Gabriel Veide McLaren 720S GT3 GV Simracing
55 70 Rait Kilk McLaren 720S GT3 Simtech Racing Team
56 707 Juss Kaarepere McLaren 720S GT3
57 72 Eke Tom Paat Honda NSX GT3 Evo Motoorne Rahutus Sinine
58 74 Paul Keres Ferrari 488 GT3 Evo Muppet Speed
59 76 Gregorio Machadinho AMR V8 Vantage GT3
60 77 Raimo Kulli BMW M4 GT3 EST1 Racing
61 777 Meelis Saun Mercedes-AMG GT3 2020 Kolb SimRacing Red
62 79 Kert Rohtjärv McLaren 720S GT3 SE-Racing
63 790 Allan Sarnit McLaren 720S GT3 Kolb SimRacing Red
64 8 Juss Parek BMW M4 GT3 TCM Gold
65 84 Erik Lepikson Ferrari 488 GT3 Evo Muppet Speed
66 88 Tanel Kasesalu BMW M4 GT3 TCM S-Link
67 888 Raimo Okas Honda NSX GT3 Evo Motoorne Rahutus Punane
68 9 Morten Nõmme Porsche 991II GT3 R VASAR Estonia
69 90 Kaspar Kukk BMW M4 GT3
70 91 Ahto Järv Honda NSX GT3 Evo
71 911 Nikita Ljubimov Porsche 991II GT3 R RKE
72 93 Madis Nõmm Porsche 991II GT3 R VASAR Estonia
73 95 Rasmus Uustulnd BMW M4 GT3
74 98 Silver Tamm Honda NSX GT3 Evo Radix Racing
75 99 Kristjan-Olari Leping Audi R8 LMS Evo II
76 999 Andree Kool Audi R8 LMS Evo II

Tulemused

Mitteametlikud punktitabelid:

Individuaalne | Meeskondlik

1. etapp - Paul Ricard

Eelkvalifikatsioon

B-Finaal: Kvalifikatsioon | Sõit

A-Finaal: Kvalifikatsioon #1 | Sprindisõit | Kvalifikatsioon #2 | Põhisõit

Protestide esitamine

Karistused